A & W | reportaż ślubny Przy Złotej Wyspie

Pamiętam nasze pierwsze spotkanie. Od razu, gdy weszli, chcąc zrobić jak najlepsze wrażenie, jak to zwykle bywa przy pierwszych minutach poznania, zaproponowałam im kawę w salonie, gdzie już czekały na nich miejsca przy wielkim drewnianym stole, ozdobionym błyszczącym bieżnikiem. Na co Wojtek spytał czy może zamiast tego nie usiedlibyśmy po prostu w kuchni. To przecież tam odbywają się najważniejsze rozmowy i kończy się każda impreza ; ) W tym momencie spadło ze mnie całe ciśnienie i zupełnie zapomniałam o tym, że przyszli do mnie ‘klienci’. To było po prostu jak wizyta dobrych znajomych (którzy jak się potem okazało odwiedzają te same puby 😉

Ta sama przyjazna atmosfera, przepełniona przede wszystkim nieustającymi: uśmiechami, żartami i zabawą, panowała w dniu Ich uroczystości.  

 

Było szalenie.

 

Szalenie wzruszająco, gdy Agnieszka i Wojtek zagrali dla swoich gości niezwykły koncert.  Przy brzegu stali, oświetlani błyszczącym namiotem, goście, a w położonej na środku stawu altanie, za delikatną zasłoną kapiącej ze strzechy wody, w blasku świec, siedzieli Oni. Ona grająca na kahonie, On na gitarze i harmonijce, połączeni wspólnym śpiewem. Rytm muzyki przeplatany rytmem miłości.

Szalenie pięknie było w miejscu, które wybrali i ustroili na swoją uroczystość – Przy Złotej Wyspie. Gdzie biel i fiolet mieszały się z połaciami zieleni, potęgującymi sielską atmosferę. Nie być tam i nie czuć wiatru we włosach bujając się na huśtawce z widokiem na urokliwy staw, to grzech!

Szalenie na parkiecie, który dosłownie parował! Tańcząc w takim towarzystwie, w namiocie położonym z dala od miasta, w środku lasu, wśród kolorowych świateł i baniek mydlanych, można było przenieść się do innego świata i stanu świadomości. Magnetyczną siłę danceflooru wzmacniała Grupa Wodzirejska Merlin, która nie pozwalała gościom się nudzić!

Aga, Wojtek- szalenie Wam dziękuję za ten cudowny dzień!

_____________________________________________________

Kościół: Parafia pw. Św. Wojciecha w Złotorii
Wesele: Przy Złotej Wyspie
Oprawa muzyczna: Grupa Wodzirejska Merlin
 

fotografia ślubna toruń, fotograf ślubny toruń, fotograf na wesele toruń, sesja ślubna toruń, przy złotej wyspie, grupa wodzirejska merlin,  reportaż ślubny Przy Złotej Wyspie