Gosia | sesja lifestyle Toruń

Z Gosią spotkałyśmy się na sesji już po raz drugi, ale dopiero teraz udało mi się ją bliżej poznać.

 

To dlatego, że sesje lifestyle odbywają się w Waszych domach. W przestrzeniach, w których czujecie się bezpiecznie i komfortowo. To miejsca, które mają w sobie cząstkę Was i Waszego mikroświata, a ja z wypiekami na twarzy je odkrywam. Zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy gdzieniegdzie migają kolorowe lampki, z półek uśmiechają się do mnie mikołaje i aniołki, a w powietrzu unosi się zapach pierników. Magia. Magia Świąt : )

 

O Gosi już z naszego poprzedniego fotograficznego spotkania wiedziałam, że ma cudowną figurę i emanuje klasycznie piękną kobiecością – subtelną i elegancką zarazem – ale totalnie mnie zaskoczyło, gdy powiedziała, że jest wielką fanką rockowego zespołu Aerosmith i miłośniczką kultowych Muminków, zwłaszcza w wersji papierowej. Niesamowite połączenie!

 

fotografia lifestyle, fotografia lifestyle torun, fotografia lifestyle bydgoszcz, sesja lifestyle, sesja lifestyle torun, sesja lifestyle bydgoszcz, sesja lifestyle brodnica, fotografia kobieca torun, naturalna fotografia kobieca, naturalna fotografia kobieca torun, sesja fotograficzna torun, fotograf torun, kobiece sesje zdjeciowe, kobiece sesje zdjeciowe torun, sesja swiateczna torun, sesja swiateczna lifestyle torun, sesja swiateczna w mieszkaniu torun,