Sesja walentynkowa Toruń

 

Walentynkowa sesja zdjęciowa to wspaniały pomysł na urozmaicenie romantycznej kolacji czy wspólnego wyjścia do kina. Miłość zmienia się, ewoluuje, nie możemy jej zatrzymać, ale może spróbujemy ją uchwycić? Zapamiętać takie miłosne tu i teraz, wracać do niego co jakiś czas i zakochiwać się na nowo? : )

Jeżeli macie ochotę na cyfrowe tła z narysowanymi amorkami i śmieszne zdjęcia przypominające internetowe memy, to muszę Was rozczarować i wysłać z powrotem na poszukiwania. Jeśli zaś odnajdziecie się w naturalnych kadrach, palecie w kolorach rose gold, papierowych serduszkach i balonikach z prostym napisem ‚love’ zamiast ‚moja walentynka’ – przeczytajcie jeszcze kilka zdań poniżej.

Chcecie, żeby ta sesja była naprawdę wyjątkowa? Zaangażujcie się w nią razem ze mną! : )

 

Jak się ubrać?

Przede wszystkim zadbajcie o Wasz komfort. Na sesji będziecie przyjmować głównie pozycje siedzące, więc bardzo krótka spódniczka może okazać się kiepskim pomysłem ; ) Ubierzcie coś, w czym będzie Wam wygodnie, ale także coś, w czym będziecie się sobie podobać. Prawdopodobnie będziecie sami wielokrotnie wracali do tych zdjęć, a także pokazywali je znajomym bądź rodzinie. Wybierzcie sami, w czym chcecie siebie oglądać ; )

Najbezpieczniejszym wyborem będą gładkie ubrania, bez napisów czy innych graficznych upiększaczy. Kiedy już decydujecie się na jakiś wzorek na ubraniu – nie przesadzajcie z jego ilością (nie wszystko w grochy) i nie mieszajcie jego rodzajów – jak zależy Wam na koszuli w kratę (a te są super!), to niech druga osoba nie ma sukienki w gwiazdki.

Pamiętajcie o palecie kolorystycznej!

Poniżej parę inspiracji:

Miłosne niespodzianki

 

 

1. Napiszcie sobie wzajemnie krótkie listy miłosne i przeczytajcie je dopiero na sesji.

Co zawrzeć w takim liście? Może to być historia Waszego poznania, miłe lub bawiące do łez wspomnienie, seria szczerych komplementów albo po prostu wiersz, fragment piosenki, a nawet rysunek, jeżeli pisanie nie jest Twoją mocną stroną ; ) Do takiego listu można także dołączyć jakiś drobiazg, może to być walentynkowy prezent (bransoletka, kolczyki, skarpetki, płyta, voucher na kolację?), może jakiś romantyczny akcent – wspólne zdjęcie, lizak w kształcie serduszka, a może… pierścionek zaręczynowy? Ogranicza Was jedynie wyobraźnia : )

2. Zaskocz ją bukietem kwiatów! Taki bukiet można z wyprzedzeniem przywieźć do studia i wręczyć go w dniu sesji : )

3. Upiecz słodkości w kształcie serduszek!

4. Przygotuj Waszą ulubioną playlistę i przynieś na nośniku pendrive na sesję lub wyślij ją do mnie z wyprzedzeniem!

Źródło zdjęć: Pinterest

sesja walentynkowa, walentynkowa sesja toruń, sesja na walentynki toruń, zdjęcia walentynkowe toruń, zdjęcia na walentynki toruń, sesja dla par toruń, sesja miłosna toruń, walentynki, pomysły na walentynki

DOMINIKA GROCHOWSKA | KOM.+48 501 15 95 69 | dogro@onet.eu

Copyright © 2020. All rights reserved by Dogro Fotografia
Strona wykorzystuje pliki cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Toruń, fotograf wesele
Dogro Fotografia - fotografia z pasją!