BLOG

WITAJ

Znajdziesz tutaj przydatne informacje, najnowsze zdjęcia oraz projekty nad którymi właśnie pracuję.

Sesja ślubna Toruń

Czy w Toruniu można znaleźć miejsce, w którym jednocześnie spotykają się: liściaste drzewa, iglaste sosny, plaża z mile łaskoczącym piaskiem i zachwycający blask słońca?

czytaj dalej

Sesja ślubna na Kaszubach

Było mnóstwo miłości, jeszcze więcej czułości i moja ulubiona sensualność. A wszystko to w otoczeniu kaszubskich lasów, regionalnych skansenów i blasku rozgrzewającego słońca. Jeden zachwyt gonił kolejny!

czytaj dalej

Sesja ślubna nad jeziorem

W tym roku odkryłam, że jeziora wiosenną porą to idealne miejsca na sesję. Połyskująca tafla wody, wiatr we włosach, świeża zieleń i pachnące drzewa w porze kwitnienia, a do tego zachód słońca o jakim marzy każdy fotograf.

czytaj dalej

Sesja kobieca Toruń

Witajcie w moim wymarzonym nowym studiu, które powstało właśnie z myślą o sensualnych sesjach kobiecych. Zachęcam każdą z Was, żeby choć raz w życiu przyszła na taką sesję. Dlaczego?

czytaj dalej

DOMINIKA KOŁODZIEJ | NAPISZ DO MNIE: dogro@onet.eu

Copyright © 2022. All rights reserved by Dogro Fotografia
Strona wykorzystuje pliki cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 
 
fotografia ślubna Toruń,  fotograf na ślub Toruń, fotograf ślubny Toruń,  fotografia ślubna Grudziądz, fotograf na ślub Grudziądz, fotografia  ślubna kujawsko-pomorskie, fotografia ślubna warmińsko-mazurskie, fotografia ślubna mazury, fotograf na ślub mazury, fotografia  ślubna, fotograf ślubny, fotograf na ślub, alternatywny  ślub, wesele blisko natury, ślub plenerowy wesele plenerowe, slow weding, ślub boho, ślub rustykalny, ślub z motywem Disneya, panna młoda, pan młody, ślub, miłość
Toruń, fotograf wesele
Dogro Fotografia - fotografia z pasją!