Cześć, jestem Dominika!

Od zawsze inspirują mnie: miłość, natura, wzruszenia, czułość i uśmiechy. Od kilku lat także koty, łączy nas wspólna pasja – przytulanie. W przerwach od przytulania uwielbiam podróżować, nabijać kroki na zegarku i odwiedzać pyszne restauracje!

Od lat jestem zakochana w fotografii i magii łapania niepowtarzalnych chwil. Każda sesja to dla mnie ekscytacja. Zachwyt nad człowiekiem, jego emocjonalnością i światłem, które go rysuje.

Prowadzę swoją firmę już prawie 5 lat i mam za sobą setki fotograficznych spotkań zakończonych wzruszeniami i zachwytem. Moja specjalizacja to: fotografia kobieca, ciążowa oraz ślubna. Niezwykle cenię sobie Wasz komfort i luźną atmosferę podczas sesji. Zależy mi na tym, żeby zarówno zdjęcia, które otrzymacie, jak i nasze spotkanie wywołały uśmiech na Twojej twarzy.

Nie mogę doczekać się tego momentu, gdy za 10, 15, a może i 50 lat, otworzysz album ze zdjęciami i z uśmiechem na twarzy albo łezką w oku będziesz wspominać. Młodzieńczy wiatr we włosach, sakramentalne tak, debiut w roli rodzica, a może także osoby, które zostały już tylko w Twojej pamięci i na tych właśnie fotografiach.

Zatrzymajmy razem te momenty.

 

DOMINIKA KOŁODZIEJ | NAPISZ DO MNIE: dogro@onet.eu

Copyright © 2022. All rights reserved by Dogro Fotografia
Strona wykorzystuje pliki cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 
 
fotografia ślubna Toruń,  fotograf na ślub Toruń, fotograf ślubny Toruń,  fotografia ślubna Grudziądz, fotograf na ślub Grudziądz, fotografia  ślubna kujawsko-pomorskie, fotografia ślubna warmińsko-mazurskie, fotografia ślubna mazury, fotograf na ślub mazury, fotografia  ślubna, fotograf ślubny, fotograf na ślub, alternatywny  ślub, wesele blisko natury, ślub plenerowy wesele plenerowe, slow weding, ślub boho, ślub rustykalny, ślub z motywem Disneya, panna młoda, pan młody, ślub, miłość
Toruń, fotograf wesele
Dogro Fotografia - fotografia z pasją!