Reportaż ślubny i sesja w stylu rustykalnym

 

Tego dnia doświadczyłam tony ciepła, wzruszającej radości serca i miłości. Miłości romantycznej, ale też tej do Boga, rodziny i przyjaciół. Bezgranicznej.

 

Odbywająca się w duchu neokatechumenalnym uroczystość, okraszona niezliczoną ilością śpiewów, uskrzydlała duszę, a taneczna uczta w otoczeniu murów zamku, przyozdobionych świetlnymi girlandami, była balsamem dla ciała. A w środku całego tego zamieszania Oni – nieprzestający się uśmiechać – Magda i Wojtek.

 

Miejsce, do którego Para Młoda zabrała mnie na naszą sesję plenerową znajdywało się gdzieś na granicy baśni i rzeczywistości. Jezioro z kruchym pomostem, przez którego szpary w zmurszałych deskach prześwitywało wschodzące słońce, pole zboża oblane porannym miodowym blaskiem i ledwie widoczna dróżka prowadząca do Ich azylu – skąpanej w żółtych kwiatach chaty z turkusowymi okiennicami.

 

Zobaczcie baśń o Magdzie i Wojtku.

 

______________________________

Wesele: Zamek Bierzgłowski
Zespół: Shadow
Suknia ślubna: Patrycja Pardyka Pracownia Ślubna

 

 

 

 

reportaż ślubny i sesja w stylu rustykalnym, fotografia ślubna Toruń, fotograf na ślub Toruń, fotografia ślubna Brodnica, Zamek Bierzgłowski, zespół Shadow, sesja ślubna boho, ślub boho, ślub rustykalny, wesele na zamku, plenerowa sesja ślubna, fotografia ślubna kujawsko-pomorskie, fotografia ślubna warmińsko-mazurskie, fotografia ślubna Mazury, Patrycja Pardyka Salon Sukien Ślubnych, slow wedding, ślub bez bez