FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

 

Czułe gesty, subtelne spojrzenia, przepełnione szczęściem uśmiechy i romantyczne uściski szepczące „kocham Cię”. Emocje. Uchwycone podczas reportaż ślubnego i ślubnej sesji plenerowej dla Was będą pamiątką na całe życie, dla mnie powodem do zachwytów i wzruszeń, że mogę być tak blisko wielkiej miłości.

Fotografuję historie ślubne głównie na terenie Torunia i okolic, ponieważ to tu na co dzień mieszkam, ale chętnie odwiedzam też nowe miejsca! Pojadę z Wami na sesję ślubną w góry, na Mazury, nad morze, a nawet na drugi koniec świata, jeśli takie będą Wasze pragnienia.

Jestem tu dla Was. Napiszcie do mnie i opowiedzcie kilka słów o swoim wymarzonym ślubie!

 
 
fotografia ślubna Toruń,  fotograf na ślub Toruń, fotograf ślubny Toruń,  fotografia ślubna Grudziądz, fotograf na ślub Grudziądz, fotografia  ślubna kujawsko-pomorskie, fotografia ślubna warmińsko-mazurskie, fotografia ślubna mazury, fotograf na ślub mazury, fotografia  ślubna, fotograf ślubny, fotograf na ślub, alternatywny  ślub, wesele blisko natury, ślub plenerowy wesele plenerowe, slow weding, ślub boho, ślub rustykalny, ślub z motywem Disneya, panna młoda, pan młody, ślub, miłość

DOMINIKA KOŁODZIEJ | NAPISZ DO MNIE: dogro@onet.eu

Copyright © 2024. All rights reserved by Dogro Fotografia
Strona wykorzystuje pliki cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 
 
fotografia ślubna Toruń,  fotograf na ślub Toruń, fotograf ślubny Toruń,  fotografia ślubna Gdańsk, fotograf na ślub Gdańsk, fotografia  ślubna kujawsko-pomorskie, fotografia ślubna warmińsko-mazurskie, fotografia ślubna mazury, fotograf na ślub mazury, fotografia  ślubna, fotograf ślubny, fotograf na ślub, alternatywny  ślub, wesele blisko natury, ślub plenerowy wesele plenerowe, slow weding, ślub boho, ślub rustykalny, ślub z motywem Disneya, panna młoda, pan młody, ślub, miłość
Toruń, fotograf wesele
Dogro Fotografia - fotografia z pasją!