Sesja ślubna na Kaszubach

Kiedy po drugiej stronie Twojego obiektywu staje fotograf, to ogromny zaszczyt miesza się z jeszcze większym stresem. On pewnie wolałby by stanąć za aparatem, a Ty wiesz, że czeka Cię niełatwe zadanie, bo przecież On widzi wszystko.  Ale po chwili wsiadasz z tą dwójką do wesołego autobusu, w którym Twoje siedzenie odjeżdża przy ostrzejszym zakręcie, zaczynacie opowiadać niekończące się fotograficzne anegdoty i cały stres znika, a Ty czujesz, że to będzie cudowny dzień.

Było mnóstwo miłości, jeszcze więcej czułości i moja ulubiona sensualność. A wszystko to w otoczeniu kaszubskich lasów, regionalnych skansenów i blasku rozgrzewającego słońca. Jeden zachwyt gonił kolejny!

Poznajcie Milenę i Kamila!  

 

 

__________________

Fryzura i makijaż: Malovane Warkocze

Sukienka: Laura suknie ślubne

 

 

ZOBACZ TEŻ: SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM

 

Sesja ślubna na Kaszubach, sesja ślubna Kaszuby, sesja ślubna, Kaszuby, fotograf ślubny Kaszuby, fotograf na ślub Kaszuby, fotograf ślubny Bydgoszcz, fotografia ślubna Bydgoszcz, fotograf Toruń, fotografia ślubna Toruń, fotograf ślubny Toruń, fotografia ślubna, zakochani, suknia ślubna, fotograf na ślub Toruń, plener ślubny